Achilles Oto Lastikleri

özellikle tarih sayfalarını kurcalamayı sevenlerin iyi bildiği bir isimdir Achilles. Tarih severler için Yunan mitolojisi ve Roma tarihsel epey bir talep cazibeli efsanelere ev sahipliği yapıyor oluşları nedeniyle büyük bir önem taşımaktadır. En az tarihi kişilik kadar Achilles oto lastikleri de başarı göstermektedirler. Teknolojik gelişmeler için yüklü AR-GE yatırımları yapan kuruluşlar içinde yer almakta olan Achilles, çağımız teknolojileri alanındaki başarısıyla adından yeterince söz ettirmektedir.

Achilles’i bu denli başarılı kılan temel etken piyasaya yeni giriş oluşturan firmaların içine düştüğü büyük hatalardan biri olan tüm modellerde üretime geçme çabası yerine ultra yüksek performans ve yüksek performans lastikleri üretimi ile başlayarak bu alanlarda adını duyurabilmesidir. özellikle yarış araçlarına yönelik ürünleri ile ön plana çıkan Achill, Amerika’nın ünlü markaları arasında yer alıyor.

Kısaltması APı olan Amerikan Pasifik Endüstrileri şirketi tarafından imal edilen mitoloji serisinin bir parçası olan Achill başka üretim adları olan Gladiator, Pegasus, Armour, Hartland, Farmking ve Advance markaları içinde en ünlü olanıdır. Bu duruma etki eden temel faktör elbette diğerlerinin üretmekte bulunduğu modeller ile ilgilidir.

Global bir satış ağı çerçevesinde yetkinlik belgeleriyle kanıtladığı başarısı ile Achilles Platinum serisinde kuru zeminde aracınızın en fazla performansını deneyebilir, Achilles geri Sport serisi ürünleriyle farklı hava şartları ve ayrıcalıklı zemin yapılarında güvenli sürüşle birleşen performansı hissedebilirsiniz.

genellikle drift yarışçılarının tercihi olan Achill, bu tercih sebebi oluşunu hesaplı fiyatlarına, en fazla performansı güvenli bir şekilde sunmasının yanı dizi yoğun şekilde dayanıklı olabilmesi yardımı ile elde etmiştir. ayrıca Achilles oto lastik fiyatlarının uygun ürünler olması ayrıcalıklı ekonomik kitlelerden insanlara hitap edebilmektedir.