BFGoodrich Lastikleri Connacht Rugby Sponsorluğu Sürüyor

BFGoodrich lastikleri , 1870 yılında Ohio, Akron’da üretime başlamış ve off-road lastik pazarında tanınan bir markadır. BFGoodrich İrlanda’da takım sporlarına ilk kez giriş yapan bir lastik markasıdır. Marka zorlu arazi koşullarında mücadele gücü olan off-road lastik segmentiyle öne çıkmaktadır. BFgoodrich lastik üreticisi iki yıllık bir sponsorluk anlaşması yaptıkları Connacht Rugby ile birlikte reklam pazarında. Senior ve junior liglerde görev yapan 80’den fazla hakem formalarının üzerinde BFGoodrich lastikleri logosunun yer alması adımıyla süreç başlamıştır.

Sponsorluğun Kevin Burke Tyres(KBT) İçin Getirisi Ne Olacak?

Bu sponsorluk aynı zamanda BFGoodrich lastikleri için İrlanda’daki toptan tedarikçisi olan Kevin Burke Tyres (KBT)’nin profilini yükseltmek amacını taşıyor. Aynı zamanda, Connacht Rugby’nin hakemler geleceği için bir geliştirme fonu oluşmasına izin verdi. BFGoodrich lastikleri , KBT ile birlikte İrlanda’da satılan lastikleri hedefleyen Connacht Rugby hayranlarının taraftar profiline uygun olduğunu düşünüyor.

BFGoodrich Lastikleri & KBT Anlaşması Ne Kadar Devam Edecek?

BFGoodrich lastikleri , 2021 yılında KBT ile üç yıllık bir dağıtım iş birliği anlaşması yaptı ve en az 2024 yılına kadar İrlanda genelinde BFGoodrich lastikleri tedariğini taahhüt etti. Bu anlaşma iki yıl daha uzatılabilir. KBT, County Galway’deki depolarında araba, kamyon, SUV araç lastiği ve 4×4 lastiklerinin tamamını stokluyor ve kendi araç filosunu kullanarak ertesi günün teslimatı sunuyor. KBT zaten İrlanda genelinde 40’tan fazla alt bayiye tedarik ediyor.

KBT(Kevin Burke Tyres) Ne Zaman Kuruldu?

BFGoodrich Lastikleri tedariğini üstlenen ve 1995 yılında kurulan KBT(Kevin Burke Tyres), yerel bir lastik satıcısından İrlanda’nın en büyük toptancı lastik tedarikçilerinden biri haline geldi.

2019 Yılında, şirket büyük bir yol ağına yakın bir noktada inşa edilmiş tesis olan yeni yerine taşındı. Ekim 2022’de Kevin Burke Tyres, Alliance Tyres için İrlanda’daki yeni dağıtım ortağı olarak seçildi.